Leskovac: Mladić preminuo na ulici, sumnja se na drogu

Izvor: Vesti-online.com, 04.Maj.2019, 14:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Leskovac: Mladić preminuo na ulici, sumnja se na drogu

Dvadesetčetvorogodišnji mladić M. Z. iz okoline Leskovca preminuo je oko 12.30 u Službi urgentne medicine Opšte bolnice Leskovac, a uzroci njegove iznenadne smrti nisu jasni, javljaju beogradski mediji.

Sumnja se da je mladić preminuo pošto je, prema rečima očevidaca, progutao kesicu s drogom. On se onesvestio na ulici ispred kafića "San Marko" oko 11.30, a prolžnici su odmah pozvali hitnu pomoć.

"Video sam da je progutao neku kesicu, napravio dva do >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << tri koraka i srušio se kao sveća", rekao je jedan od očevidaca za portal Jugmedia Leskovac.

U bolnici su rekli da je dovezen bez znakova života.

"U Urgentni centar doveden je bez znakova disanja i bez rada srca. Lekari su sve učinili na njegovoj reanimaciji, ali, nažalost, nisu uspeli da ga vrate u život", rekao je za Jugmediu Aleksandar Stojanović, pomoćnik direktora bolnice.

Nezvanično se saznaje da je mladić, navodno, progutao kesicu neke jače droge, ali lekari nisu mogli ni da potvrde ni da demantuju ovu vest.

"Naređena je hitna odbukcija i obaveštena je policija", naglasio je Stanković.

U džepu nesrećnog mladića pronađena je kesica za zelenom supstancom koja će biti poslata na analizu, kao i nešto novca.

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Iznenada preminuo mladić u centru Leskovca

Izvor: JUGpress.com, 04.Maj.2019

LESKOVAC..Mladić iz okoline Leskovca danas je iznenada preminuo na putu do bolnice...Portparol leskovačke Policijske uprave Boban Zdravković rekao je za JUGpress da je policija dobila prijavu danas oko 11.50  iz leskovačke bolnice da s e kod njih nalazi beživotno telo mladića koga he Hitna pomoć...

Nastavak na JUGpress.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.