LE: Tinejdžer hteo selfi na vagonu, spržila ga struja

Izvor: B92, 02.Avg.2017, 10:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LE: Tinejdžer hteo selfi na vagonu, spržila ga struja

Leskovac, Niš -- Sedamnaestogodišnji tinejdžer jutros je teško povređen na glavnoj Železničkoj stanici u Leskovcu pošto ga je udarila struja dok je pokušavao da napravi "selfi".

On je pokušao da se slika na jednom od vagona.

Tinejdžer je zbog teških opekotina prevezen u Nišku bolnicu. Kako Beta saznaje na Klinici za dečiju hirurgiju, nalazi se na operacionom stolu kako bi mu primarno bile >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sanirane zadobijene opekotine.

On je prema rečima lekara životno ugrožen.

"Otprilike 35 odsto mladićevog tela zahvaćeno je opekotinama trećeg stepena", kazali su na toj Klinici.

Za sada nije poznato da li je mladić iz Niša ili je jutros doputovao na Železničku stanicu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.