Krckove lubenice slatke kao „tuđa žena“

Izvor: juGmedia, 20.Jul.2015, 16:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krckove lubenice slatke kao „tuđa žena“

LESKOVAC – Leskovčanin Ivan Krstić Krcko, jedan je od omiljenih prodavaca lubenica, neki tvrde da su najslađe neki da su najjeftinije, ali se svi slažu da je bostan ukusniji kad se proda uz neku šalu.

Tako je ispred svoje tezge ovaj Leskovčanin i postavio natpis, koji osim cene po kilogramu, ima za cilj da privuče kupce i izmami im osmeh na licu.

Na tabli piše „Domaći bostan sladak kao tuđa žena“.Muškarci >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << koji trguju kod Krcka znalački se smeškaju, dok biraju bostane, a ni žene nisu imene i one bi da probaju lubenicu.

U svakom slučaju ovaj marketinški trik, prodavcu donosi kupce, aLeskovčani se osmehuju kad god prođu pored njegove tezge.

(Kraj)iva

Nastavak na juGmedia...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.