Izvor: JUGpress.com, 08.Jan.2017, 17:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kabinet: Nema kritičnih mesta ni ugroženih ljudi
LESKOVAC
U kabinetu gradonačelnika Leskovca Gorana Cvetanovića rečeno je danas JUGpressu da na teritoriji ovog grada nema razloga za proglašenje vanredne situacije “jer nema kritičnih mesta kao ni ugroženih ljudi I domaćinstava” .
Ekipe koje su zadužene za zimsko održavanje su 24 sata na terenu, kažu u kabinetu I dodaju da su “sinoć probijali put do Oraovice Crkovničke “ a da je “put >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << čist do Oruglice”.
Cele noći je, kažu, čišćen I grad.
Vučje je prohodno kao I Grdelica , kažu u kabinetu I dodaju da je prohodno I u Priboju, Zalužnji I Razgojni.
Očišćeno je I samo Predejane a treba da se krene I sa čišćenjem okolnih sela oko Predejana, kažu u kabinetu.
Četiri kamiona su na terenu ali situaciju dodatno otežavaju niske temperature, zbog kojih so ne može da deluje, objašnjavaju u kabinetu.
PodeliteŠtampajFacebookTwitterGoogleEmailSkype


















