Izvor: JUGpress.com, 04.Dec.2019, 21:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Cvetanović čestitao Vavedenje Presvete Bogorodice

LESKOVAC

Srpska pravoslavna crkva i vernici danas slave Vavedenje Presvete Bogorodice, jedan od najvećih praznika posvećenih Bogomajci. Slavi se kao uspomena na dan kada je Bogorodica prvi put uvedena u hram Božji u pratnji svojih roditelja Joakima i Ane.

Dragi sugrađani, neka vaš dom bude ispunjen blagostanjem, u miru, slozi i zdravlju provedite današnji dan okruženi dragim ljudima, navodi se u poruci gradonačelnika Leskovca Gorana Cvetanović koja je >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << upućena iz njegovog kabineta .

PodeliteClick to share on Facebook (Opens in new window)Kliknite ovdje za dijeljenje na Twitteru (Opens in new window)Kliknite za slanje emaila prijatelju (Opens in new window)Click to share on Skype (Opens in new window)

I ovo Vam može biti interesantno
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na JUGpress.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.