Izvor: Popboks, 25.Okt.2010, 15:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Veče otvorenog mikrofona u Gradu
U četvrtak, 4. novembra, u Kulturnom Centru Grad (Braće Krsmanović 4, Beograd), biće održano Veče otvorenog mikrofona, u okviru kojeg će nastupiti standup komičari. Kulturni centar Grad poziva sve zainteresovane koji žele da učestvuju da se prijave na konkurs do 30. oktobra.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Popboks. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Popboks. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







