Tarantino se povlači iz režije?

Izvor: B92, 15.Nov.2012, 22:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tarantino se povlači iz režije?

Holivudski reditelj Kventin Tarantino nagovestio je da bi možda mogao da odustane od režije.

Reditelj, čija će drama "Oslobođeni Đango" (Django Unchained) biti premijerno prikazana u SAD narednog meseca, rekao je magazinu "Playboy" da ne želi da nastavi da pravi filmove u svojim poznim godinama i da bi bilo idealno da se zaustavi na deset.

"Ne želim da budem starac reditelj", rekao je Tarantino.

"Reditelji ne postaju bolji kako stare. Ako stanem na >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << deset filmova biće to ok sa umetničke strane".

Tarantino je snimio osam dugometražnih filmova ne računajući omnibus "Četiri sobe".

Neki od njegovih najpoznatijih filmova su - "Petparačke priče",, "Prokletnici", "Kill Bill" i "Kill Bill 2".

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.