Izvor: SEEcult.org, 13.Nov.2012, 00:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muha Blackstazy šampion protiv diskriminacije

Novosadski reper Muhamed Eljšani, poznatiji kao Muha Blackstazy, pobedio je 12. novembra na prvom takmičarskom izdanju Beogradskog Spoken Word Poetry Festivala, održanog na temu diskriminacije u klubu Ilegala u Beogradu. Poznat po pesmama kojima promoviše tolaranciju, Muha Blackstazy osvojio je novčanu nagradu u iznosu od 30.000 dinara, kao i mogućnost nastupa na idućem izdanju festivala “European Poetry Slam” u Briselu.

Nastavak na SEEcult.org...



Povezane vesti

Muha Blekstazi pobednik Spoken Word Poetry festivala

Izvor: Radio 021, 13.Nov.2012

Novosadski reper Muhamed Eljšani, poznatiji kao Muha Blekstazi, pobedio je 12. novembra na prvom takmičarskom izdanju Beogradskog Spoken Word Poetry Festivala, održanog na temu diskriminacije u klubu Ilegala u Beogradu.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SEEcult.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SEEcult.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.