MTV nagradio najemitovanije spotove

Izvor: B92, 07.Mar.2013, 20:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MTV nagradio najemitovanije spotove

Spotovi bendova S.A.R.S, Dječaci i Who See nagrađeni su u Mikser hausu MTV ''dabl platinum'' nagradom za najemitovanije spotove u 2012. godini na kanalima MTV Adria.

Regionalni brend MTV Adria nagradila je ukupno 16 izvođača.

Spotovi bendova S.A.R.S. (''Perspektiva''), Dječaci (''Lovrinac'') i Who See (''Reggaeton Montenegro'') emitovani su preko 800 puta na kanalima MTV Adria.

Pet izvođača osvojilo je MTV platinum nagradu za preko 400 emitovanja >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << spota na regionalnom MTV kanalu, a to su - Sevdah baby i Djixx ''Izvini dušo izvini'', Elemental za spot ''Malena'', Connect za spot ''Game Over'', Bajaga i instruktori za ''Vreme'' i Filip Dizdar za ''Hodaš na rukama''.

Nagradu ''Gold'' osvojili su izvođači sa preko 200 emitovanja spota na kanalu MTV-a, a to su - Edo Maajka za spot ''Panika'', Urban & 4 za spot ''Ako se napijem do smrti'', Sidarta i Lara B za spot ''Hoolywood'','General Woo za spot ''Ništa se ne mijenja'', ''Once Again'' (Trash Candy) i ''Prvo ja'' (Hladno pivo).

Ovih 15 regionalnih spotova u 2012. godini dostiglo je zajedno preko 6.000 emitovanja na kanalima MTV Adria u regionu.

Numera ''Gangnam Style'' koju izvodi južnokorejski reper Saj najemitovanija je strana numera na MTV-u sa preko 800 emitovanja na kanalu MTV Adria.

Takođe, danas je promovisan i muzički Vh1 regionalni kanal, a kako je rekao Nikola Jovanović ispred MTV-a, taj kanal je još u probnoj fazi, tek se razrađuje program rada i prikupljaju se sugestije ljudi koje bi spotove i numere hteli na ovom kanalu da vide.

Na dodeli nagrada najavljen je i večerašnji koncert grupe Denis & Denis, a članica originalne postavke benda Marina Perazić rekla je da bi želela da večeras publika ''sedne u vremeplov i da se priseti nekih lepših vremena''.

Kulturna organizacija Mikser će u Mikser hausu, uz podršku regionalnog Vh1 kanala, ugostiti benda koji je obeležio zlatne godine jugoslovenske muzičke scene osamdesetih godina. Duo Marina Perazić i Davor Tolja će prvi put nastupiti zajedno posle 25 godina, uz podršku Edija Kraljića i Rubi Kolić.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

MTV nagradio najemitovanije spotove u 2012. godini

Izvor: Nezavisne Novine, 07.Mar.2013

BEOGRAD - Spotovi bendova ''S.A.R.S'', ''Đečaci'' i ''Who See'' danas u Mikser hausu nagrađeni su MTV ''dabl platinum'' nagradom za najemitovanije spotove u 2012. godini na kanalima MTV Adria.

Nastavak na Nezavisne Novine...

MTV nagradio najemitovanije spotove u 2012. godini

Izvor: BanjalukaLive.com, 08.Mar.2013, 14:47

Spotovi bendova ''S.A.R.S'', ''Dječaci'' i ''Who See'' nagrađeni su MTV ''dabl platinum'' nagradom za najemitovanije spotove u 2012. godini na kanalima MTV Adria. Regionalni brend MTV Adria nagradila je ukupno 16 izvođača. Spotovi bendova ''S.A.R.S'' (''Perspektiva''), ''Dječaci'' (''Lovrinac'')...

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.