Lady Gaga sarađuje sa grupom Queen

Izvor: Kontra magazin, 06.Okt.2011, 17:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lady Gaga sarađuje sa grupom Queen

Lady Gaga će privremeno postati pevačica grupe Queen. Pevačica se složila da učestvuje u snimanju emisije, u okviru koje će poznati umetnici izvoditi najveće hitove Queen-a, zajedno sa preostalim članovima čuvenog benda.Gitarista Brian May izjavio je za "Daily Star": "Razmatrali smo da snimimo emisiju u kojoj bi poznati umetnici izvodili naše pesme. Gaga je veoma kreativna, ona nije samo tekstopisac i pevačica, ona je umetnik. Raditi sa njom je bila zabava. Stvari koje smo uradili sa Paul-om su fenomenalne, ali smo želeli sada nešto drugačije".

Nastavak na Kontra magazin...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Lady Gaga novi vokal Queen-a?

Izvor: MetalSerbia.com, 06.Okt.2011

Prema navodima magazina Daily Express, Lady Gaga trenutno je u fazi pregovora sa gitaristom grupe Queen, Brian May-om, o zauzimanju pozicije vokala sastava. Nakon smrti Freddy Mercury-ja, pomenutu ulogu na 5 godina preuzeo je Paul Rodgers (Free, Bad Company), da bi od 2009. mesto opet ostalo upražnjeno.

Nastavak na MetalSerbia.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kontra magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kontra magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.