DiKaprio snima film Zona sumraka

Izvor: B92, 20.Jul.2009, 14:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DiKaprio snima film Zona sumraka

Leonardo DiKaprio (DiCaprio) i studio "Warner" snimiće film po televizijskom klasiku "Zona sumraka", objavljuje dnevnik "Variety".

DiKapriova producentska kuća "Appian Way" i holivudski studio angažovali su Randa Raviča (Ravich) da napiše scenario zasnovan na seriji koja je spoj fantazije, naučne fantastike i horora.

Rand Ravič režirao je film "Astronautova žena" i bio je izvršni producent filma "Ispovesti opasnog uma".

Serija "Zona sumraka" emitovana >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je pet sezona, počev od 1959, na televiziji CBS, a njen tvorac Rod Serling napisao je scenario za više od polovine od ukupno 156 epizoda.

Prethodni film po toj seriji, "Zona sumraka: Film" iz 1983, snimilo je više režisera i producenata, među kojima su bili Džon Landis (John) i Stiven Spilberg (Steven Spielberg).

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.