Izvor: B92, 08.Apr.2011, 18:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Crvena jabuka" objavila novi album
Zagrebačko-sarajevska "Crvena jabuka" objavila je ove nedelje novi CD album "Za tvoju ljubav" u Hrvatskoj, za diskografsku kuću "Croatia Records".
Novi CD "Crvene jabuke" ima 16 pesama među kojima su dueti, "Kletva" sa nekadašnjim pevačem "Bijelog dugmeta" Željkom Bebekom i "Ljubav je jaka" sa vođom "Plavog orkestra" Sašom Lošićem.
,,'Ljubav je jaka' je pesma posvećena svim Sarajlijama, ma gde bili. Uz ljubavnu tematiku po kojima je 'Crvena jabuka poznata' >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << našla se na albumu i pesma 'gigi@migi', montipajtonovska parodija na društvo u kome živimo", saopštio je "Croatia Records".
Grupa pevača Dražena Žerića će u Sava centru 16. aprila i ove godine održati tradicionalni aprilski koncert u Beogradu.












