Izvor: Blic, 30.Jul.2004, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brosnan više ne igra Bonda

Brosnan više ne igra Bonda

Pirs Brosnan više neće igrati Džejmsa Bonda, navodi 'Entertejnment vikli'.

'To bi bilo to. Rekao sam sve što sam imao da kažem u svetu Džejmsa Bonda', rekao je Brosnan u intervjuu objavljenom u onlajn izdanju nedeljnika.

Irski glumac je dodao da je film 'Umri drugi dan' iz 2002. bio njegov poslednji film o tajnom agentu 007.

Producent će morati da nađe novog glumca za 21. film o Džejmsu Bondu. U filmskim krugovima pominju se Britanci Klajv Oven, Ijan Grufud, Kolin Fert, Hju Grant, Džerard Batler, Džad Lo i Juan Mekgregor. Za kandidate važe i Australijanci Hju Džekmen, Hit Ledžer i Erik Bana.

(Beta-AP)

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.