Romantičari srušili Javor, Radu samo bod

Izvor: Sportski Žurnal, 27.Apr.2014, 20:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Romantičari su pobedili na svom terenu ekipu ivanjičkog Javora sa 2:1, u utakmici 26. kola Super lige Srbije.
OFK je tako došao do važnog trijumfa nad konkurentom u borbi za opstanak u srpskom prvenstvu.
Beogradski klub sada ima 27 bodova i 12. je na tabeli, dok je Javor na poslednjem mestu sa 21 bodom.
OFK je poveo preko Aleksandra Čavrića u 29, a samo dva minuta kasnije izjednačio je Stevan Račić. „Romantičari” su do pobede došli drugim >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << golom Čavrića, u 71. minutu iz penala.
Rad i kruševački Napredak igrali su na Banjici u Beogradu nerešeno 1:1. Strelac za domaćina bio je kapiten Branislav Milošević u 17. minutu, a za goste Nenad Gavrić u 30.
U 89. minutu meča sudija Veselinović je propustio da dosudi očigledan penal za Rad, Gavrić je u kazenonom dugo vukao Ognjen Gnjatića, koji je na kraju pao, a glavni arbitar je samo odmahnuo rukom.
Semafor 26. kola Jelen Super lige:
OFK Beograd – Javor 2:1 (Čavrić 29, 71 (pen) – Račić 31)
Rad – Napredak 1:1 (Milošević 17 -  Gavrić 30)
Radnički 1923 – Vojvodina 1:1 (Miljuš 65 – Veselinović 9)
Čukarički – Spartak 1:1 (Mirosavljević 42 – Antonić 89)
Novi Pazar – Voždovac 3:2 (Kecap 6, Arsenijević 71, Mutavdžić 89 – Sekulić 33, Pavićević 56)
Radnički (Niš) – Donji Srem 1:1 (Stojanović 35 – Sinđić 53)
Sloboda Point – Jagodina 0:4 (Pešić 18, 76, 79, Šušnjar 89)
Partizan – Crvena zvezda 2:1 (Drinčić 26, Kojić 90 – Mrđa 56)

Pogledaj vesti o: Kruševac

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.