Izvor: Novine novosadske, 05.Okt.2012, 20:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Otkrivene falsifikovane novčanice u Novom Sadu
Policijska uprava u Novom Sadu, u zajedničkoj akciji sa još nekoliko područnih uprava u Srbiji, rasvetlila je slučaj puštanja u promet falsifikovanih novčanica srednje-visokog kvaliteta.
Šest lažnih novčanica u apoenima od 200 evra otkriveno je u Novom Sadu, a u Kruševcu je uhapšeno dvoje bugarskih državljana, majka i sin, koji se sumnjiče da su proizvodili i svesno koristili falsifikovani novac.
Pogledaj vesti o: Kruševac
Nastavak na Novine novosadske...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Novine novosadske. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Novine novosadske. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









