Izvor: B92, 11.Okt.2019, 00:08

Mitrović u završnici doneo pobedu Srbiji!

Fudbaleri Srbije savladali su Paragvaj sa 1:0 (0:0), u prijateljskoj utakmici odigranoj u Kruševcu.
Naša selekcija imala je igrača više na terenu od 53. minuta, nakon crvenog kartona Almirona, međutim, sve do same završnice meča nikako nisu uspevali da probiju bedem ispred gola Fernandesa.
Jedini pogodak na meču postigao je Aleksandar Mitrović u 90. minutu, nakon odličnog centaršuta Milana Rodića.
Izabranici Ljubiše Tumbaković na početku utakmice nisu uspevali da nametnu svoju igru, pa su prvi put zapretili tek u 15. minutu, kada je šut sa ivice šesnaesterca oprobao Filip Mladenović.
U tim trenucima naši reprezentativci bili su bolji od protivnika, ali nikako nisu uspevali...
Pogledaj vesti o: Kruševac