Binić: Uslovi su bili isti za sve

Izvor: B92, 01.Sep.2009, 22:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Binić: "Uslovi su bili isti za sve"

Posle utakmice Napredak - Crvena zvezda i saopštenja koje je Uprava crveno-belih izdala povodom utakmice, oglasio se i predsednik Kruševljana Dragiša Binić.

"Kao srpski domaćin trudio sam se da Zvezdinu delegaciju ugostimo na najbolji način. Obezbedili smo im lože, mesta koliko su tražili, pripredili kokte, jer je Zvezda i moj klub", kaže Binić za "Sportski žurnal" i dodaje:

"Da je njihov predsednik Lukić na utakmici, saznao sam tek pošto se desio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << incident. Ne priliči takvo ponašanje prvom čoveku našeg najvećeg i najtrofejnijeg kluba".

Iako priznaje da je veoma impulsivan kada je nepravda u pitanju, Binić kaže da mu nije jasno zašto su „crveno-beli" ljuti.

„Uzroke problema i loših rezultata trebalo bi da potraže, pre svega, u svojim redovima. Za 90 minuta igre oni su bukvalno samo jednom šutirali u okvir gola. Praktično, oba pogotka smo dali mi, a kada je suđenje u pitanju, za pet do deset odsto Vukadinović je bio naklonjeniji Zvezdi. Oprostio je Lazetiću crveni karton, a mogu Beograđani lepo na snimku da vide da je u 90. minutu jedan njihov igrač odneo loptu rukom ispred gola", priča Binić.

Dosta zamerki iz tabora Crvene zvezde bilo je i na loš teren i osvetljenje.

„Ne znam u čemu je problem. Teren je bio isti i za njih i za nas, a nisam primetio da je i jedna lopta pogrešno i neposlušno odskočila, da nije mogla da se kontroliše. Spreman sam, ukoliko postoji bilo kakva mogućnost u normativnim aktima, da odigramo novu utakmicu", završava Binić, uveren da bi na popravnom Napredak bio uspešniji.
Pogledaj vesti o: Kruševac

Nastavak na B92...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.