Uhapšen zbog obaranja nadgrobnih spomenika

Izvor: Glas javnosti, 29.Maj.2012, 13:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen zbog obaranja nadgrobnih spomenika

KRAGUJEVAC-  Dragan Ž. (20) iz Boraca kod Rače uhapšen je zbog sumnje da je oborio nadgrobne spomenike na seoskom groblju, saopštila je policija.

Kako se navodi u saopštenju, on se tereti za povredu groba.

Nakon uviđaja koji su u utorak ujutro izvršili pripadnici Policijske uprave u Kragujevcu utvrđeno je da su na groblju u Borcima oborena 24 nadgrobna spomenika, od kojih su se četiri polomila.

Draganu Ž. je određeno zadržavanje do 48 časova i on će uz krivičnu prijavu 30. maja biti sproveden istražnom sudiji osnovnog suda u Kragujevcu.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.