Izvor: Šumadija Press, 31.Jul.2015, 12:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pronađeni i kradljivac i novac
Samo deset minuta posle krađe novca u jednoj prodavnici u kragujevačkom naselju Stara radnička kolonija, policajci su pronašli osumnjičenog za ovo krivično delo.
Efikasnom intervencijom otkriven je muškarac (41) iz Kragujevca, osumnjičen da je, pored toga što je iz kase ukrao 5.100 dinara, pokušao da ukrade novac i iz obližnje prodavnice kafe. Policija je kod njega pronašla sav oduzet novac.
Protiv osumnjičenog, Osnovnom javnom tužilaštvu u Kragujevcu, biće podneta krivična prijava.
Pogledaj vesti o: Kragujevac
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Šumadija Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Šumadija Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




