Krstović: Budućnost je sve bolja

Izvor: B92, 23.Nov.2012, 11:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krstović: Budućnost je sve bolja

Bek Radničkog iz Kragujevca Bojan Krstović kaže pred gostovanje Budućnosti u 10. kolu ABA lige da Podgoričani igraju sve bolje kako sezona odmiče.

"Ekipa Budućnosti je, kao i ostali klubovi, pretrpela određene kadrovske promene. Došli su novi igrači koji se nisu brzo uklopili u sistem rada trenera Radonjića, što je dalo loše rezultate na početku sezone. Kako vreme odmiče, sve su uigraniji, bolje igraju, a stigle su i pobede. Ušli su u formu, što se vidi i po poslednja >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dva uspeha, protiv Zadra i ekipe Šarlroa"

„Budućnost stavlja akcenat na timsku igru i požrtvovanost. Sa druge strane, ono što nas krasi jesu nesumnjivi kvalitet i iskustvo. Pošto smo direktni konkurenti za najviši plasman ove sezone na Jadranu, svi su uslovi ispunjeni da možemo da najavimo uzbudljivu košarkašku predstavu u subotu“, dodao je Krstović.

Utakmica između Budućnosti i Radničkog igra se u subotu od 19 sati u Podgorici. Obe ekipe su u dosadašnjih devet kola zabeležile po pet pobeda i četiri poraza.
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.