Kragujevac: Vakcinacija studenata bez zakazivanja

Izvor: B92, 22.Mar.2021, 16:31

Kragujevac: Vakcinacija studenata bez zakazivanja

Vakcinacija studenata protiv koronavirusa bez zakazivanja počela je danas, 22. marta, u Studentskoj poliklinici u Kragujevcu, potvrđeno je u Domu zdravlja.

Zainteresovani studenti mogu da dolaze svakoga dana od 10 do 13 sati, a primaće AstraZeneka vakcinu, rečeno je agenciji Beta.

U Domu zdravlja rekli su da se danas i narednih dana u Kragujevcu obavlja samo revakcinacija.

Portparolka Doma >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zdravlja Danijela Petrović je rekla da su iz tri sela dostavljeni spiskovi zainteresovanih za vakcinaciju onih koji su upisani na portalu e-Uprave. Prijavljeno je oko 150 meštana Čumića, Jarušica i Lužnica.

U kovid ambulanti Doma zdravlja u petak je bilo čak 840 pregleda pacijenata sa simptomima infekcije i urađeno više od 420 snimaka pluća. S druge strane, beleži se manji broj pregleda dece školskog uzrasta od kada se prešlo na onlajn nastavu.

U Domu zdravlja kažu da očekuju da od sutra ponovo počne sa radom i kovid ambulanta u Zavodu za zdravstvenu zaštitu radnika "Zastava".

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Studentska poliklinika u Kragujevcu: Počela vakcinacija akademaca bez zakazivanja

Izvor: Danas, 22.Mar.2021

U Studentskoj poliklinici u Kragujevcu, danas je, kako je zvanično saopšteno, počela imunizacija studenata kragujevačkog Univerziteta, koja će trajati i narednih dana (od 10 do 13 sati), i kojom je viskoškolcima omogućeno da se vakcinišu bez zakazivanja.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.