Zid plača zbog pretnji odnet na sigurno

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Apr.2017, 11:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Zid plača" zbog pretnji odnet na sigurno

Udruženje porodica kidnapovanih i ubijenih na Kosovu i Metohiji saopštilo je danas da je "zid plača", koji se nalazio ispred Skupštine Srbije uklonilo zbog pretnji, a novi će postaviti, kako najavljuje, 13. aprila.

Udruženje navodi da je "zid plača" teško oštećen, kako tvrde, od Soroševih plaćenika i albanskih lobista, zbog čega su bili prinuđeni da preostale delove odnesu na sigurno mesto.

Udruženje najavljuje da će novi "zid plača", postaviti u četvrtak ispred Skupštine, na lokaciji za koju, kako kaže, poseduje dozvolu od grada Beograda, i očekuje da im bude obezbeđena bezbednost i sigurnost.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

"Zid plača“ privremeno sklonjen

Izvor: RTS, 08.Apr.2017

. Udruženje porodica kidnapovanih i ubijenih na Kosovu i Metohiji saopštilo je danas da je “zid plača“, koji se nalazio ispred Skupštine Srbije uklonilo zbog pretnji, a novi će postaviti, kako najavljuje, 13. aprila.

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.