Izvor: Radio Slobodna Evropa, 08.Apr.2012, 11:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U eksploziji u Mitrovici poginuo muškarac
Albanac Seljver Haradinaj (38) poginuo je, a dvoje njegove dece lakše je povređeno kada je aktiviran eksploziv postavljen na prozor njihovog stana u naselju "Tri solitera" u severnom delu Mitrovice.
Regionalni portparol Kosovske policije Besim Hoti rekao je novinarima da su nepoznate osobe postavile plastični eksploziv na prozor stana porodice Haradinaj koji se nalazi u prizemlju zgrade.
Seljver Haradinaj je u trenutku eksplozije, koja se desila noćas oko 1.30, u stanu bio ...
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












