Izvor: S media, 12.Apr.2012, 16:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U Mitrovici upucan mladić srpske nacionalnosti
Dvadesettrogodišnji M.J. povređen je jutros u severnom delu Kosovske Mitrovice iz vatrenog oružja kada ga je oko 3.20 u ulici Kralja Petra prvog napala grupa za sada nepoznatih lica.
Pucali na mladića u Čuburskom parku
Kik-bokser upucan ispred "Zetre"!
K. Mitrovica: Tri osobe povređene u pucnjavi među Albancima
Regionalni portparol Kosovske policije (KP) Besim Hoti izjavio je danas Tanjugu da je povređeni M.J, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << koji je smešten u mitrovačkoj bolnici, van životne opasnosti.
Hoti je dodao da su počinioci i motivi napada za sada nepoznati, a da je prilikom uviđaja na licu mesta pronađena čaura od metka.
Hoti je rekao i da je žrtva M.J. u izjavi policiji naveo da ga je, dok se vozilom kretao ulicom Kralja Petra prvog grupa ljudi fizički napala, da je zatim čuo pucanj i osetio bol u nozi.
Slučaj je, prema rečima policijskog portparola, pokrenut kao nanošenje teških telesnih povreda i izazivanje opšte opasnosti.
(Tanjug)
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija




