Peć: U eksploziji ručne bombe povređena dva Albanca

Izvor: Blic, 03.Jul.2016, 22:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Peć: U eksploziji ručne bombe povređena dva Albanca

Dva Albanca povređena su u eksploziji ručne bombe u jednom od kafića u Peći, potvrđeno je Srni u Kosovskoj policijskoj službi.

Do eksplozije je došlo 40 minuta nakon ponoći, a policija i tužilaštvo rade na otkrivanju motiva izvršenja ovog krivičnog dela.

Portparol kosovske policije Dževat Ibraj rekao je da je teško povređen sedamnaestogodišnji E.T, dok je E.H. (20), nakon ukazane medicinske pomoći pušten kući.

Za sada nije poznato da li su uhapšeni izvršioci ovog krivičnog dela.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.