Izvor: Deutsche Welle, 21.Maj.2024, 08:35

NZZ: Kurtiju se više ne veruje

Kosovo će i dalje čekati na prijem u Savet Evrope. Kako ocenjuje Noje cirher cajtung, Zapad time vrši pritisak na Kurtija koji je izigrao poverenje partnera.

Nastavak na Deutsche Welle...






Povezane vesti

"MRDA SAMO POD VELIKIM PRITISKOM" Švajcarski mediji: Kurtiju se više ne veruje

Izvor: Blic, 21.Maj.2024

Kosovo će i dalje čekati na prijem u Savet Evrope. Kako ocenjuje švajcarski "Noje cirher cajtung", Zapad time vrši pritisak na Kurtija koji je izigrao poverenje partnera.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.