Momak iz Vučitrna obeležio 120. rođendan Verdera

Izvor: Mondo, 10.Feb.2019, 18:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaler rođen na Kosovu i Metohiji najzaslužniji za veliko slavlje u Bremenu.

Milot Rašica, 22-godišnji momak rođen u Vučitrnu, obeležio je duel Verdera i Augzburga, u kojem je domaćin slavio ubedljivo 4:0 (3:0). Tim trijumfom, domaćin je na prepunom "Vezerštadionu" proslavio 120. rođendan.

Fudbaler rođen 1996. godine na Kosovu i Metohiji postigao je dva prelepa gola u prvih pola sata utakmice, a onda je ipak, u 36. minutu zbog povrede morao >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << da napusti teren, pa nije dočekao slavlje nakon susreta u Bremenu.

Ipak, dva njegova pogotka, između kojih se u listu strelaca upisao i Johan Egeštajn, bili su više nego dovoljni za opuštenu igru u nastavku meča.

Domaćini su rutinski odradili drugo poluvreme, a u finišu su uspeli da potvrde visoku pobedu i to preko Kevina Mevalda, igrača koji je zamenio Rašicu, reprezentativca samoproglašene republike Kosovo.