Kup: Voša sutra sa Kosovskom Mitrovicom

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Dec.2015, 15:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kup: Voša sutra sa Kosovskom Mitrovicom

Poslednju utakmicu u 2015. godini odbojkaši Vojvodine igraju u Kupu Srbije. Novosadski sastav ubedljivo je slavio u prvom meču četvrtfinala Kupa Srbije u Leposaviću protiv Kosovske Mitrovice. Isti rezultat priželjkuje i sutra u Novom Sada kada se igra revanš meč.

Kao i u prvom susretu i u revnaš meču u Novom Sadu sa Kosovskom Mitrovicom uloga favorita je na strani Vojvodine. Bez obzira na to, poštujući protivnika, neophodno je da pristup utakmici bude isti – da igrači >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << novosadskog tima kontrolišu meč. Kao i u Leposaviću strateg crveno-belih Strahinja Kozić šansu će dati igračima sa manjom minutažom iz prethodnih mečeva.

"Veliki deo odradili smo u Mitrovici sutra nam samo predstoji da taj posao završimo. Nadam se da ćemo i mi mlađi koji sutra dobijemo šansu tu šansu i iskoristiti na pravi način i opravdati povrenje trenera. Samo treba makismalno motivisano da uđemo u meč i da ne potcenimo rivale i pobeda će sigurno doći samim tim i plasman na završni turnir Kupa Srbije i bilo bi lepo kad bi ovu godinu završili pobedom", ekao je  prvotimac Vojvodine Neđeljko Radović.

Revnaš utakmica četvrtfinala odbojkaškog Kupa Srbije između Vojvodine i Kosovske Mitrovice igra se u petak u maloj sali Spensa od 18 časova.

Najlepši poklon za kraj godine dobio je korektor mlađih selekcija Vojvodine, Nebojša Mitrović koji je potpisao prvi profesionalni ugovor sa novosadskim prvoligašem.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.