Krstimir Pantić: Vlada iskrena prema kosovskim Srbima

Izvor: Kurir, 17.Dec.2012, 00:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krstimir Pantić: Vlada iskrena prema kosovskim Srbima

Bivša vlast nas je terala da postavimo barikade na severu Kosova, a onda su nas posle tri meseca ubeđivali da barikade uklonimo nakon pritisaka iz Brisela, rekao je Pantić

BEOGRAD - Pošten odnos.

Predsednik opštine Kosovska Mitrovica Krstimir Pantić izjavio je da je Vlada Srbije iskrena prema Srbima sa Kosova i Metohije i da je premijer Srbije Ivica Dačić na razgovorima u Briselu zastupao stav Srba sa severa pokrajine da ne žele da >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << plaćaju carine prištinskim institucijama.

- Bivša vlast nas je terala da postavimo barikade na severu Kosova, a onda su nas posle tri meseca ubeđivali da barikade uklonimo nakon pritisaka iz Brisela. Ova vlada ne radi na takav način, iskrena je prema nama, govori nam šta je dogovoreno u Briselu i što može da učini, ali nikada nismo imali pritisak da na nešto pristanemo ili da radimo nešto što je suprotno našim interesima - rekao je Pantić.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.