Kosovska glumica pokazala guzu u Kanu

Izvor: Blic, 27.Maj.2012, 12:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kosovska glumica pokazala guzu u Kanu

Glumica Arta Dobroši pridružila se zvezdama na Kanskom festivalu kako bi promovisala svoj novi film "Trois Mondes" (Tri sveta). Obučena u belu bluzu i lepršavu plavu suknju, ova Albanka sa Kosova smešila se prisutnima samouvereno, ali je u jednom trenutku doživela "nezgodu" u stilu Merilin Monro. Kada je dunuo vetar, Artina suknja se podigla tako da joj je otkrila čitavu zadnjicu.

Izbor garderobe je za zvezde veoma bitna stavka, posebno kada se spremaju za važan događaj >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kao što je Kanski festival.

Kosovska glumica Arta Dobroši verovatno se pokajala što je za tu priliku odabrala lepršavu plavu suknju, jer je u jednom trenutku pokazala zadnjicu prisutnima, uključujući i fotografe koji su zabeležili nezgodu.

Sudeći po fotografijama, glumica nije bila svesna koliko toga je otkrila, jer se i dalje zadovoljno smešila okrenuta leđima fotografu, dok joj je zadnjica bila otkrivena.

Arta Dobroši je promovisala film zajedno sa rediteljkom Katarinom Korsini iz Francuske i još dvoje glumaca, Rafaelom Personazom i Klotilde Hesme.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Kosovska glumica pokazala guzu u Kanu

Izvor: medio.rs, 27.Maj.2012

Glumica Arta Dobroši pridružila se zvezdama na Kanskom festivalu kako bi promovisala svoj novi film "Trois Mondes" (Tri sveta). Obučena u belu bluzu i lepršavu plavu suknju, ova Albanka sa Kosova smešila se prisutnima samouvereno, ali je u jednom trenutku doživela "nezgodu" u stilu Merilin Monro....

Nastavak na medio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.