Hotijeva vlada vodi Kosovo ka katastrofi

Izvor: B92, 01.Avg.2020, 19:26

"Hotijeva vlada vodi Kosovo ka katastrofi"

Pokret Samoopredeljenje kritikovao je danas Vladu Kosova na čelu sa premijerom Avdulahom Hotijem, uz ocenu da ne zna kako da upravlja pandemijom.

Pokret Samoopredeljenje je, u objavi na Fejsbuk nalogu, istakao da Hotijeva vlada nema uspeha u pandemiji, na osnovu sve većeg broja mrtvih i zaraženih.

"Vlada koja ne zna kako da upravlja pandemijom vodi Kosovo u humanitarnu katastrofu. Ti ljudi moraju otići da bi upravljali oni koji su dokazali da mogu uspešno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da upravljaju pandemijom", poručili su iz Samoopredeljenja.

Ukupan broj pozitivnih slučajeva je 8.554, dok je od početka pandemije na Kosovu preminulo 236 osoba usled posledica kovida-19.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.