LALATOVIĆ SAMOUVEREN NAKON POBEDE: „Prerano ste me otpisali, lav ostaje kralj“!

Izvor: HotSport.rs, 25.Apr.2023, 22:15

Trener Mladosti rekao je da je njegova ekipa tempirala forumu u pravom trenutku Fudbaleri Mladosti GAT savladali su Kolubaru minimalnim rezultatom u okviru 32, kola Superlige Srbije i tako pobegli iz zone ispadanja. Jedini gol na meču viđen je u 31. minutu, kada je Novica Maksimović bio precizan sa bele tačke. Nekadašnji trener Crvene zvezde ... Read more
The post LALATOVIĆ SAMOUVEREN NAKON POBEDE: „Prerano ste me otpisali, lav ostaje kralj“! appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Kolubara,   Crvena Zvezda