Jeremić otvara 20 kancelarija širom Srbije

Izvor: Radio 021, 28.Jan.2017, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jeremić otvara 20 kancelarija širom Srbije

Predsednik Centra za međunarodnu saradnju i održivi razvoj Vuk Jeremić, koji je najavio kandidaturu na predstojećim predsedničkim izborima, otvorio je u centru Beograda kancelariju u kojoj će sa svojim saradnicima razgovarati sa građanima, slušati njihove probleme, savete i sugestije.

Kako se navodi u saopštenju, kancelarija u Beogradu prva je od više od 20 prostora koji će Jeremić otvoriti >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << u svim većim gradovima u Srbiji.

"Hvala vam mnogo što ste ovde. Krećemo odavde. Počinjemo da se zagrevamo. Ovo je prva kancelarija koju otvaramo širom Srbije, a vremenom će ih biti i mnogo više", poručio je Jeremić, koji je sa saradnicima delio čaj uz poruku "Zagrevamo se".

Autor: Beta/ foto: Beta
Pogledaj vesti o: Kandidatura Srbije,   Izbori

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.