DŽONI ŠTULIĆ TUŽI KROACIJU REKORDS ZA 25 MILIONA EVRA

Izvor: Kurir, 25.Feb.2012, 19:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DŽONI ŠTULIĆ TUŽI KROACIJU REKORDS ZA 25 MILIONA EVRA

ZAGREB - Kompozitor i pevač Branimir Džoni Štulić saopštio je da će tim američkih i evropskih advokata u njegovo ime pokrenuti veliki sudski spor protiv Kroacije rekordsa i da će tražiti 25 miliona evra odštete za krađu autorskih prava

ZAGREB - Kompozitor i pevač Branimir Džoni Štulić saopštio je da će tim američkih i evropskih advokata u njegovo ime pokrenuti veliki sudski spor protiv Kroacije rekordsa i da će tražiti 25 miliona evra odštete za krađu autorskih prava.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.