U Žitorađi formirano Dobrovoljno vatrogasno društvo

Izvor: JuznaSrbija.info, 09.Jun.2016, 20:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Žitorađi formirano Dobrovoljno vatrogasno društvo

U sali Crvenog krsta u Žitorađi polaznicima Specijalističke obuke iz oblasti protivpožarne zaštite uručeni su sertifikati, i to od strane Osmana Balića, bivšeg narodnog poslanika Skupštine Republike Srbije i dugogodišnjeg aktiviste Crvenog krsta Niš.

Nakon toga, od strane budućih vatrogasaca doneta je jednoglasna odluka o formiranju Dobrovoljnog vatrogasnog društva, koje će biti registrovano kod nadležne državne institucije.

-Čestitamo svima na izuzetnom zalaganju i uspešno obavljenom društvenom zadatku, rekli su iz Crvenog krsta Žitorađa.

Nastavak na JuznaSrbija.info...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JuznaSrbija.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JuznaSrbija.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.