Izvor: JUGpress.com, 09.Feb.2019, 22:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Seftelisali vešačku travu na stadonu

LESKOVAC

Pripremajući se za nastavak takmičenja Srpske lige „Istok“ GFK „Dubočica“ i „Moravac Orion“ odigrali su prijateljsku utakmicu na terenu sa veštačkom travom Gradskog stadiona.

Rezultat je bio 1:1 (1:0). U prvom poluvremenu gosti su odigrali taktički sjajno, odlučno, tako da ekipa Dubočice nijednom nije stvorila neku ozbiljniju priliku.

Fudbaleri Moravca su imali inicijativu u igri, ali to nisu uspeli da pretvore u neku ozbiljniju prednost.
U vođstvo su došli u 36. minutu, kada je nakon brze kontre Stefan Andrić iskosa, sa desne strane, ušao u šesnaesterac i preciznim udarcem sa desetak metara pogodio sam levi donji ugao gola Dubočice.

U nastavku su timovi bili dosta izmenjeni, što su bolje iskoristili fudbaleri Dubočice i golom Ilića u 71. minutu uspeli da ostavre remi u ovoj utakmici.

GFK DUBOČICA: Đukić, Stojanović, Marjanović, Janković, Nik. Marinković, Ilić, D. Đokić, Selimović, Stanković, Nedić, Kostić-Milutinović, Igrali su još: V. Stamenković, Jovanović, Nem. Marinković, B. Stamenković, Trajković, N. Đokić, Marković, Mitić.

MORAVAC ORION: Cakić, Anđelković, Mitrović, D. Stefanović, Mršević, Radosaljević, Tasić, Andrić, Mančić, Kostić, Petrović. Igrali su još: Stamenković, Jovanović, Krstić, N. Stefanović, Stojanović, Ilić.

PodeliteClick to share on Facebook (Opens in new window)Kliknite ovdje za dijeljenje na Twitteru (Opens in new window)Kliknite za slanje emaila prijatelju (Opens in new window)Click to share on Skype (Opens in new window)