
Izvor: JUGpress.com, 09.Dec.2021, 08:29
Savo Manojlović proglasio pobedu, umesto protesta slavlje
BEOGRAD
Predstavnik pokreta Kreni-promeni Savo Manojlović proglasio je pobedu građanskih protesta, nakon što je Vlada Srbije najavila izmene Zakona o referendumu i iz Skupštinske procedure povukla Zakon o eksproprijaciji. Upozorio je ipak da ako sve ne bude formalnopravno završeno do petka, u subotu opet sledi blokada saobraćajnica u Srbiji.
Nakon što je Vlada Srbije na večerašnjoj sednici donela odluku da iz skupštinske procedure povuče Zakon o eksproprijaciji, >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << i Narodnoj skupštini predložila izmene Zakona o referendumu, Manojlović je na Tviteru objavio pobedu građanskih protesta.
„Izašlo saopštenje (Vlade Republike Srbije). POBEDA! 1. Povučen Zakon o eksproprijaciji. 2. Kreću izmene Zakona o referendumu. Ako završe sve formalnopravno do petka – proslava na Trgu Republike. Ako ne završe – vidimo se na Gazeli“, napisao je Manojlović.
I ovo Vam može biti interesantno