Pusta reka – Morava 5:1, utakmica u režiji Ilića

Izvor: juGmedia, 18.Mar.2017, 22:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Puste reke su „petardom“ ispratili goste Morave iz Vladičinog Hana – simultanka kapitena Nikole Ilića koji je postigao četiri i jedan pogodak pripremio za Stanišića.

Seriju pogodaka započeo je Ilić u 22. minutu kada je iskoristio jednu dubinsku loptu i poslao je u mrežu. Sa golom prednosti se otišlo na odmor.

U drugom, domaći apsolutni gospodari na terenu. Rezultat 2:0 opet je postigao Ilić u 60. minutu izbivši sam pred gol Hančana, >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << poigrao se sa golmanom i ušetao u praznu mrežu. U 73. minutu Ilić asistira Danijelu Stanišiću i lopta ponovo završava u gol gostijućih fudbalera.

Potom je usledio i počani pogodak za goste. Penal nad  Cvetkovićem u 85. minutu skrivio je rezevista Miljković koji je i izveo udarac sa bele tačke i savladao S. Stnakovića.

U samom finišu, za samo dva minuta, još dva gola Nikole Ilića u 87. i dva minuta kasnije za konačnih 5:1.

Igrač utakmice: Nikola Ilić

Bojnik: Gledalaca 100. Sudija: Petar Vukadinović ( Niš) 7. Stelci: Nikola Ilić u 22, 6o, 87, 89 min. Danijel Stanišić u 73 za Pustu reku. Cvetković u 85(penal) za Moravu. Žuti kartoni: Stojanović ( Pust reka). Pešić, Milovanović, Krstić, Petrović ( Morava).

PUSTA REKA: S. Stanković 7, Arsić 7, Janković 7, Aleksandar (Z) Stanković 7, D. Petrović 7, Stojanović 7,5, Danijel Stanišić 7,5 ( Miljković-), Stojčić 6 ( Aleksandar (G) Stanković-), N. Ilić 9, Vidojević 8, Danilo Stanišić 7.

MORAVA: Aleksić 5, Antić 5, Pešić 5, Mladenović 5,5, Milovanović 5 ( Zlatanović-), Strahinjić 5,5, Krstić 5 ( Pavlović-), Cvetković 6,5, Petrović 5, Stanković 5,5, Veličković6.