Izvor: JUGpress.com, 05.Apr.2024, 10:16
Pomozimo Miodragu slanjem 193 na 2407
NIŠ
Miodrag Aritonović (2017.) iz Niša je prvorođeno dete iz blizanačke trudnoće. Nakon rođenja imao je nekoliko napada konvulzija, u narodu poznate kao fras, koje su mu oštetile levu stranu mozga. Miodrag ima teži oblik autizma. Dete je sa višestrukim smetnjama u razvoju. Ne hoda, ne priča i ne jede samostalno. Miodrag je dobar dečak, ljubav iskazuje zagrljajem i poljubcima. Miodraga odgaja samohrana majka koja se od prvog dana bori sama, ali više ne može.
Miodragu >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << su potrebna sredstva za kupovinu lekova, vitamina, suplemenata, fizikalne terapije, laboratorijske analize, izradu genetike, logopedsko defektološke tretmane, neurološka pomagala i aparata, kao i za troškove puta i smeštaja.
Ovim putem molimo sve ljude dobre volje da pomognu Miodragu za prvi korak i prvu reč, tako što će preko FONDACIJE – humanost bez granica poslati SMS sa brojem 193 na 2407. Uplate za pomoć u lečenju mogu da se izvrše i na dinarski i devizni račun korisnika i putem E-doniraj internet plaćanjem platnim karticama iz celog sveta, kao i preko platforme PayPal.
Cena SMS poruke iznosi 200 dinara. PDV se ne naplaćuje. Mogućnost slanja SMS poruke imaju korisnici MTS, Yettel, A1 i Globaltel mreže.
Pomozimo Miodragu!
SMS: 193 na 2407
Dinarski račun: 160-6000001739426-80
Devizni račun: 160-6000001739609-16
IBAN: RS35160600000173960916
SWIFT-BIC/DBDBRSBG
Skeniraj i doniraj: NBS IPS QR kod
Online donacije: E-doniraj, PayPal
I ovo Vam može biti interesantno













