Izvor: juGmedia, 20.Sep.2013, 19:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Planinari organizuju vratolomije na biciklu
LEBANE – Planinarsko-biciklistički klub „Radan“ sutra će organizovati akciju „Spretnost u vožnji bicikla“ na poligonu u osnovnoj školi „Vuk Karadžić“ sa početkom od 10 časova.
Akcija je takmičarskog karaktera, a održaće se povodom svetskog dana bez automobila.
Na takmičenju će učestvovati učenici od petog do osmog razreda sve tri osnovne škole sa teritorije opštine Lebane.
Osnovni moto ovog kluba, kao i krajnji cilj je promovisanje zdravog stila života, a to podrazumeva što više šetnje kao i boravak u prirodi, poručuju iz PBK „Radan“.
(Kraj)ana/ena
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















