Izvor: JuznaSrbija.info, 09.Nov.2017, 10:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Od Ministarstva pravde sanitet i vozilo sa inkubatorom za KC Niš
Ministri pravde i zdravlja Nela Kuburović i Zlatibor Lončar prisustvovali su juče u Kruševcu primopredaji 13 sanitetskih vozila domovima zdravlja, bolnicama i zdravstvenim centrima, koja su nabavljena sredstvima iz oportuniteta (odlaganje krivičnog gonjenja). Ukupno je za zdravstvene ustanove iz sredstava prikupljenih na osnovu oportuniteta ove godine nabavljeno 15 sanitetskih vozila.
Klinički centar u Nišu je zahvaljujući ovim sredstvima i dobroj saradnji dva ministarstva, >> Pročitaj celu vest na sajtu JuznaSrbija.info << dobio jedno sanitetsko vozilo sa pratećom medicinskom opremom i vozilo opremljeno za prevoz prevremeno rođene dece, sa pokretnim inkubatorom.
"Novi Klinički centar u Nišu mora da bude otvoren do kraja ove godine", rekao je ministar zdravlja Zlatibor Lončar i dodao da će novi centar prestavljati najsavremeniju i najopremljeniju zdravstvenu ustanovu u zemlji.
Pogledaj vesti o: Kruševac
Nastavak na JuznaSrbija.info...




























