Mural posvećen Oliveru Ivanoviću u Beogradu

Izvor: JUGpress.com, 14.Jan.2019, 21:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mural posvećen Oliveru Ivanoviću u Beogradu

BEOGRAD

Mural posvećen Oliveru Ivanoviću, ubijenom lideru Građanske inicijative SDP, osvanuo je juče u Beogradu, u Bulevaru despota Stefana.

Na zidu nedaleko od Policijske uprave za Grad Beograd, nepoznati autor oslikao je lik Olivera Ivanovića sa njegovim rečima : “U atmosferi straha se ne živi”, odavajući tako počast ubijenom srpskom političaru sa Kosova i Metohije uoči godišnjice njegovog ubistva.

Ovo nije jedini način na koji Beograđani >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << obeležavaju godišnjicu ubistva Olivera Ivanovića.

Kako su organizatori protesta “1 od 5 miliona” najavili na društvenim mrežama, 16. januara organizuje se skup posvećen Ivanoviću, a da će ovo okupljanje biti drugačije od protestnih šetnji koje se dešavaju prethodnih šest subota, pokazuje i to što su organizatori pozvali građane da u sredu “ostave pištaljke i ponesu sveće”.

PodeliteFacebookTwitterGoogleEmailSkype

I ovo Vam može biti interesantno

Nastavak na JUGpress.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.