Izvor: JUGpress.com, 28.Mar.2017, 11:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

“Lavice” rodjene 2004. najbolje u regionu

LESKOVAC

Ženski gradski fudbalski klub „Lavice-Dubočica“ je na regionalnom turniru u Kruševcu, u okviru razvojne Minimaksi lige za devojčice rođene 2004. i mlađe , superiorno osvojio prvo mesto regiona Istočne Srbije.

Osvajanjem prvog mesta Lavice su obezbedile učešće na turniru za prvakinje Srbije u svojoj kategoriji.

Taj turnir, >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << će se održati u Beogradu i na njemu učestvuju pobednice turnira regiona Vojvodine, Beograda i zapadne Srbije. Najbolja igračica turnira je članica Lavica Jovana Marjanović.

Ekipu je na turniru vodio trener Saša Minić.

Ova pobeda je dokaz da Lavice imaju sjajnu perspektivu pod uslovom da im se obezbede adekvatni uslovi za rad u klubu, poručuju iz uprave.

PodeliteŠtampajFacebookTwitterGoogleEmailSkype

I ovo Vam može biti interesantno
Pogledaj vesti o: Kruševac

Nastavak na JUGpress.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.