Izvor: juGmedia, 17.Avg.2013, 11:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Izložba fotografija velikog formata
NIŠ – U Tvrđavi će večeras u 18 časova biti otvorena izložba fotografija učesnika razmene mladih iz francuske opštine Epine na Seni i mladih okupljenih u udruženju Centar lokalne demokratije LDA iz Niša.
Fotografije promovišu interkulturalnost i obrađuju pojam evropskog građanstva, a nastale su u okviru projekta podržanog od strane Evropske komisije kroz program Mladi u akciji pod nazivom: „Šta se dešava Evropo? Rušimo zid, ponovo“.
Finalna postavka izložbe fotografija štampanih na velikim formatima biće prezentovana na spoljnom zidu gradske Tvrđave.
(Kraj)ena
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



















