Izvor: JužneVesti.com, 12.Jan.2016, 20:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gasi se Radio Pirot
Nakon više neuspešnih pokušaja prodaje, Radio Pirot od večeras i zvanično prestaje sa emitovanjem svog programa nakon 38 godina postojanja.
Na osnovu Zaključka koji je donela Agencija za privatizaciju kojim se obustavlja postupak privatizacije JP Radio Pirot, u zakonskom roku ova medijska kuća Agenciji za privredne registre uputila je zahtev za brisanje iz registra medija.
O sudbini Javnog preduzeća Radio Pirot i o konačnoj likvidaciji ili preregistraciji odluku >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << će doneti osnivač, lokalna samouprava, odnosno odbornici Skupštine opštine na nekom od narednih zasedanja.
Poslednji pokušaj prodaje Radio Pirota bio je u oktobru po početnoj ceni od 27.731 evro, ali se niko od kupaca nije pojavio na aukciji.







