Edukativna tribina “Povrede u sportu”

Izvor: JUGpress.com, 22.Dec.2017, 22:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Edukativna tribina “Povrede u sportu”

NIŠ

Edukativna tribina  „Povrede u sportu“. u organizaciji članova  Kancelarije  za mlade gradske opštine Medijana održana je sa ciljem da se profesionalnim sportistima i mladima koji se rekreativno bave sportom pre svega ukaže na najčešće povrede. O uzrocima nastanka povreda u sportu i načinima prevencije na skupu je govorio prof. dr Saša Bubanj, redovni profesor Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja u Nišu.

Put povratka na teren posle povređivanja često >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << je dugotrajan, te je podrška porodice, kolega i celog društva neophodna, rekla je na tribini između ostalog sportski psiholog Davorka Leoni.

Rukometašica Rukometnog kluba „Naisa“ Tamara Žarković i predsednik Sportskog saveza Grada Niša Zvonimir Stanković govorili su o ličnim iskustvima bavljenja sportom, nastanku povreda i njihovim posledicama.

PodeliteFacebookTwitterGoogleEmailSkype

I ovo Vam može biti interesantno

Nastavak na JUGpress.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.