Jovana otišla u Ostrog po blagoslov!

Izvor: S media, 21.Avg.2011, 14:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jovana otišla u Ostrog po blagoslov!

Jovana Pajić i Aleksandar Cvetković posetili manastir svetog Vasilija čim su saznali da će postati roditelji

Pevačica Jovana Pajić i njen budući suprug Aleksandar Cvetković, inače pevač Tropiko benda, posetili su manastir Ostrog nedavno, samo dan pošto su saznali da će postati roditelji.

Jovana i Aca su i ranije planirali da obiđu manastir svetog Vasilija Ostroškog, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << a pošto je test za trudnoću bio pozitivan, više nije bilo razloga za odlaganje.

Jovana Pajić čeka blizance!

Jovana Pajić: Živeću sa dečkom!

Jovana: Krila sam da imam dečka!

- S Jovanom i Aleksandrom bili su voditeljka Jelena Petković i Alen Azarić, poznati prorok, koji je pevačici rekao da je u blagoslovenom stanju pre nego što je uradila test za trudnoću, rekao je za Kurir izvor blizak budućim roditeljima.

Pevačica se nakon posete manastiru vratila u Beograd, a Aca je ostao u Crnoj Gori da odradi još koji nastup u ovoj letnjoj sezoni.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.