Izvor: Mondo, 19.Sep.2016, 12:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nataša odgovorila JK (VIDEO)
Posle prozivki Jelene Karleuše, pevačica koja je pevala na Paradi ponosa se oglasila na Instagramu.
Nataša Bekvalac pevala je u nedelju na Paradi ponosa održanoj u Beogradu, a zbog toga je "popila" prozivku od koleginice Jelene Karleuše.
JK: Nataša na Prajdu, k'o Kolibri na utakmici
Nataša je odgovorila ovim klipom na kom "vrišti" od smeha, uz komentar "Trenutno raspoloženje".
Mood...
A video posted by Nataša Bekvalac >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << (@bekvalceva) on Sep 18, 2016 at 10:13am PDT
...a ranije je na Instagramu demantovala da je dobila honorar za učešće na Prajdu.
"Molim vas, već po ko zna koji put, da ne pišete laži. Za svoj nastup na Paradi sam odbila honorar, i NE UZIMAM NI DINARA", napisala je Nataša.
Jelena je, nakon jučerašnje tirade na Natašin račun, ponovo tvitovala o činjenici da je novosadska pevačica bila pozvana da peva na Prajdu.
Twitter Embed Code
Decenije napada na mene zbog lavovskog zalaganja za LGBT stvar, nisu uspele da me poljuljaju i razočaraju kao jučerašnji dan.
Jelena budalo.
— Jelena Karleusa (@karleusastar) September 19, 2016
Decenije napada na mene zbog lavovskog zalaganja za LGBT stvar, nisu uspele da me poljuljaju i razočaraju kao jučerašnji dan.Jelena budalo.— Jelena Karleusa (@karleusastar) September 19, 2016





