Izvor: B92, 04.Mar.2009, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Skupština Jagodine radila pola sata

Jagodina -- Zasedanje Skupštine Jagodine trajalo je samo 29 minuta, a za to vreme prihvaćeno je jednoglasno i bez diskusije svih 13 tačaka dnevnog reda.

Gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma, koji je prisustovao sednici, izjavio je da sednice Skupštine Jagodine poslednjih pet godina, otkako je na vlasti JS, traju veoma kratko zato što su dobro pripremljene.

"Sve teme o kojima treba doneti odluku >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na gradskoj skupštini se pre sednice usaglase sa šefovima odborničkih grupa, a saradnja vladajuće i opozicionih stranaka je veoma dobra, zato što svi radimo u interesu grada", rekao je Marković.

Sednica je održana uz prisustvo svih 31 odbornika. Uz odbornike Jedinstvene Srbije, koja ima većinu, u klupama Skupštine su i odbornici Demokratske stranke, G17 plus, Demokratske stranke Srbije, Socijalističke partije Srbije, Srpske radikalne stranke i Grupe građana "Jagodina 52".

Odbornici Skupštine danas su dali saglasnost na izveštaje o radu za 2008. godinu i programe poslovanja u 2009. godini za 17 javnih preduzeća i ustanova Jagodine, doneli dopunu odluke o finansijskoj pomoći nezaposlenim trudnicama i porodiljama i slično.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.