Jagodina savladala Radnički iz Niša sa 3:1

Izvor: TV Arena Sport, 23.Avg.2014, 21:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U okviru 3. kola Jelen Super Lige fudbaleri Jagodine su kod kuće savladali niški Radnički sa 3:1

Prvo poluvreme zvršeno je rezultatom 0:1 za goste. Gol za Radnički je postigao Đorđević u 42. minutu.

Međutim, do preokreta je došlo u drugom poluvremenu. Izjednačujući gol postigao je u 48. minutu Mile Savković. Domaći su poveli sa 2:1 golom Miloša Lepovića u 66. minutu, a konačan rezultat postavio je Milan Đurić u 80. minutu.

Da podsetimo, >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << Jagodina je u drugom kolu poražena od Crvene zvezde sa 3:0, a Radnički iz Niša od Partizana sa 1:4.

Rad je deklasirao Voždovac sa 6:1. Petar Jelić, napadač Rada je prikazao neverovatnu partiju i postigao pet golova za svoj tim.

Spartak iz Subotice savladao je Mladost iz Lučana rezultatom 1:0. Gol je postigao Milić u 29. minutu.

Spisak utakmica koje uživo možete da pratite na našim kanalima pogledajte na linku Direktni prenosi

Ukoliko želite da pratite najnovija dešavanja sa sportskih terena širom sveta kliknite na ink Sportske vesti

Vesti možete pratiti i na našim Facebook  i Twitter stranicama, kao i izveštaje sa utakmica iz minuta u minut.